Plakatowy kalendarz adwentowy

Grudzień ostatnie chwila dobrego czekania na Święta Bożego Narodzenia. W pogoni za prezentami, szalonymi planami i badaniem najpiękniejszych świątecznych dekoracji, łatwo zapomnieć, że najważniejsze jest idealne stworzenie do świąt. Więc lub Twój dom podczas wigilii będzie zachwycał również wszelka rodzina będzie zalecać własnoręcznie wykonane wieńce, to scena drugorzędna. Adwent ostatnie etap sprzątania duszy, postanowień, przemyśleń i refleksji nad sobą a swoim starym postępowaniem.
Podaruj sobie w bieżącym roku dobry prezent – wraz z podziałem adwentowym, w jakim zamiast czekoladek, wyglądają na Ciebie inne plakaty z napisami, przeżyj 24-dniową wycieczka do mieszkania siebie. Usiądź przy wigilijnym stole odmieniony, rozsądny i odpowiedzialny tego, jakie są Twoje życiowe priorytety.

1. Dzisiaj to dar

„Wczoraj to opowieść, jutro to tajemnica, i tymczasem to talent”, głosi tekst spośród bieżącego plakatu. Nie ściągaj się na współczesnym co stanowiło, nie rozpamiętuj przeszłości. Toż co wydarzy się w dol jest przypadkowe. Nie staraj się na szybkość wszystkiego zaplanować. Zajmuj się tymże co jest tu także już. Bądź wdzięczny za wszystek dzień.

2. Sometimes you learn

Traktuj tragedie jak szkołę. Pamiętaj, że wygrana smakuje słodko, ale gdyby wiesz wynieść coś dla siebie z straty to wygrywasz za każdym razem.

3. You can do it

Walt Disney mawiał, iż jeśli potrafisz o czymś chcieć, wtedy istniejesz w występowanie więc kupić. Absolutnie nie trać nadzieje w pożądania one dadzą Ci wagę do realizowania celów.

4. Walcz

Gdyby na lekarstwie dużo Aktualni chce, nie odpuszczaj. Dołóż wszelkich starań by dotrzeć tam, gdzie chcesz.

5. Odpuść

Powinien jeszcze znać kiedy odpuścić, kiedy stawia nie jest użyteczna świeczki.

6. Grateful heart

Miej szczodre serce. Nadawaj przed jakiegoś, kogo spotkasz, i pobierzesz z drugich dwa razy tyle ile jeden z siebie dajesz.

7. Delektuj się życiem!

Codziennie znajdź chwila by delektować się prostymi przyjemnościami, by pochodzić z prozy bycia drobne kropelki szczęścia. Lśnij, śmiej się, oddychaj głęboko, uwierz w siebie, myśl pozytywnie, inspiruj, kochaj, tańcz, spaceruj, kosztuj także delektuj się życiem!

8. Bright side of life

Myśl pozytywnie. Szukaj wartościowych perspektyw każdej sprawy, a będziesz prostszy, jaśniejszy oraz wytrzymalszy!

9. Więcej!

Zastanów się, czego wybierasz od życia. Czego pragniesz w szerszej kwocie. Zrób postanowienie, że poświęcisz w kolejnym roku dobrze porządku na konkretne dla Ciebie rzeczy.

10. Balony nad miastem

Niech Twoje istoty będą zwinne i atrakcyjne jako też balony z plakatu. Nie zakładaj wyłącznie o kobietach marzeniach ale zawsze wynoś w własnej osobie nowe. Nie zgub w sobie wewnętrznego dziecka.

11. Mama I

Zastanów się ile oznacza dla Ciebie Twoja matka. Przeznacz jej więcej czasu, zaprezentuj jej miłość, szacunek stwierdź jej całość to, co od przyszła chciałeś.

12. Tata I

Spędź niemało czasu ze własnym rodzicem. A gdy nie przedstawia go obecnie z Tobą zanurz się na chwilę we wspomnieniach i zwolnij mu zbyt toż co z niego odebrał.

13. Miłość – List do Koryntian

Że najpiękniejsze wersy opowiadające o przygodzie jakie zostały napisane. Postaraj się zanalizować ich myśl oraz zastanów się, czym dla Ciebie jest sympatia do następnego człowieka.

14. W tym domu…

Jakie wartości kierują w Twoim domu? Spróbuj porozmawiać o tymże z linią. Usiądźcie wspólnie i zastanówcie się, co dla Was jest istotne, jakie są Wasze wzajemne relacje.

15. Razem mamy wszystko

Oceń swoją drugą połówkę. Niech wie, iż stanowi dla Ciebie najważniejsza, że jednocześnie możecie góry przenosić. Zajmuj się tym, że jesteś u boku kogoś, kto Cię wspiera.

16. Every moment matters

Dowolny moment jest na siłę złota, bo trwanie jest jedno. Miej o ostatnim w dowolnej chwili.

17. Happy

Bądź promienny także organizuj szczęście innym.

18. Życie jest za piękne

Nie rozważaj życia za serio. Wprowadź więcej luzu. pozwól sobie momentem na chwilę szaleństwa.

19. Less is more

Łatwiej najeść się małą łyżeczką. Czasem kilka znaczy więcej.

20. Let’s go

Nie zachowuj każdego na później. Działaj!

21. Prawdziwa przyjaźń

Miłość to istotna relacja. Rozwijaj ją z odpowiednią starannością, ponieważ to luźny i wymagający kwiat.

22. Desiderata

Staraj się być według zatwierdzonych przez siebie myśli. Czy panem dobrym o bogatym centrum. Doświadcz własne bycie dokładnie niczym się da, weź do gorącej kropli.

23. Jakby wszystko było cudem

„Bycie można żyć lecz na dwa rodzaje. Lub tak, prawie nic nie było wyjątkiem, lub tak jakby zjawiskiem było pełnia.” Wybór przylega do Ciebie.

24. Rodzina

Zanim zasiądziesz do Wigilii, zastanów się, czym stanowi dla Ciebie rodzina. Pomyśl o wszystkiej pani, spośród którą usiądziesz do licznego stołu i załóż, co komu będziesz życzyć. Niech te życzenia płyną szybko z Twojego serca.

Plakaty z programu adwentowego znajdziesz naposterilla.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *