Słodkie jak puch – ozdoby do rodzie z piórami

Od wieków, we wszystkich kulturach pióra odgrywały funkcję dekoracyjną. W mitologii starożytnego Egiptu, czy Grecji kojarzone z dokładnymi bóstwami, pełniły inne funkcje. Po dziś dzień dla wielu plemion są jedynym spośród wysoce pięknych elementów dekoracyjnych, czy daj biżuteryjnych. Dokonywane są z nich pióropusze, odświętne stroje, są mocowane do kolczyków lub wtykane do nosa.
Trudno się dziwić, iż w wielu zakątkach świata pióra są przyjmowane jako typowa ozdoba. Ich różnorodność zrywa się być nieograniczona. Jasne barwy i oryginalne kształty sprawiają, że są toż wyraźnie dokładne cuda natury.
Natomiast do bieżącego lekkość, toż jako mieszają się na wietrze – istnieje w tym piękno magicznego, wręcz bajecznego.
Z kilku etapów motyw piór jest pewnie polecany w zwyczajach dekoratorskich. Ich delikatność, zwiewność i rozmaitość form prowadzą, że poszukują się jako deseń na tkaninach, dekoracje stojące oraz pociechy na ścianę.

Pierzaste tekstylia

Określając się na zawarcie do swojego lokalu bardzo wytrzymałych i jasnych motywów, jak ostatnio modne rośliny egzotyczne, czyli teraz pióra, najlepiej wystaw na tekstylia. Czasem wystarczy sama poduszka, zasłona lub bieżnik na stole, oraz Twoje miejsce nabierze modnego wyrazu. Oczywiście z powodu umiejętności we wdrażaniu zmian tekstylia to najchętniej zmieniane dekoracje wnętrz.
Jeżeli zależysz rozpocząć swoją sprawę z urządzaniem lokalu z użytkowaniem piór, rozpocznij dopiero z poduszek. Czynne są poduszki z niewielkim deseniem, i także dużo piękne poduszki z samym piórem w stonowanych kolorach. Do minimalistycznych wnętrz również wybierz poduszkę z drinku lub kilkoma piórami. Chcesz dodać charakteru? Niech będą one w fantazyjnych kolorach. Jeżeli wszystkie mieszkanie utrzymane istnieje w jednolitej kolorystyce, barwne „pierzaste” poduszki będą wspaniałą ozdobą do lokalu, jaka z wiarą go ożywi.
Lubisz dobrze przystrojony stół? Wybierz kolorowy bieżnik lub serwetki w pawie pióra. Jeżeli należysz do ról twardych i akceptujących grę kolorami, toż nic nie występuje na przeszkodzie, by cały obrus udekorowany był doskonałymi, barwnymi pawimi oczkami.
Zaśniesz z piękną lekkością jeżeli w twojej sypialni pojawi się pierze, nie tylko za poduszek, a podobnie jako wzór na pościeli.
Poduszki, serwetki, czy płytki z piórami to więcej bardzo ogólny i luksusowy projekt na prezent.

Indiański duch w współczesnym wydaniu

Łapacze snów, czyli dekoratorski element pobrany z sztuki Indian Ameryki Północnej, toż mocno atrakcyjne dekoracje do budynku. Ta etniczna ozdoba wnosiła do sprzątania złych snów, które po atrakcyjnych piórach, swobodnie zwisających u dołu amuletu, miały wchodzić i nie nawiedzać śpiących mieszkańców.
Łapacze snów bardzo ładnie przyjęły się w dużo domach. Zawieszane często nad łóżkiem dzieci mają chronić ich spokojne wypoczynki. Nawet że nie przyjmujesz w podejmowanie łapacza snów, zatem musisz przyjąć, że istnieje w przed uzupełnienie oryginalnego, przykuwającego uwagę, nieokreślonego.
Łapacz snów można przyrządzić samemu. Popuść wodze fantazji. Możesz wyszukać bardzo ciekawe pióra i włóczkę , lub zrobić bardzo efektowny i elegancki łapacz z białych piór i dobrych elementów. Baw się całością i produktami. Plakaty z łapaczami snów to oczywisty hit. Te fantastyczne ozdoby wnętrz zachwycają swoją lekkością i pięknie wpasowują się w wszelką stylistykę, mieszając jej nutkę etniczności.

Pociechy na ścianę z piór

Pióra można wykorzystać do spełnienia bardzo różnorodnych dekoracji ściennych. Z kolorowych piórek o fantazyjnych kształtach ułóż obrazek, dowolną pracę i daj kosztuje w konstrukcji. Przyklejając jedno pióro na konstrukcję wiszącą na ścianie otrzymasz ozdobę trójwymiarową.
Na półkach ściennych ustaw ptaszki z typowymi piórami lub bukiety rozliczone z aloesów i piór.
Że wolisz gotowe ozdoby do lokalu, zawieś na granicy plakaty z grafiką ilustrującą pióra. Wybierz plakat Pióro lub plakat Trzy pióra także podsumuj własnemu wyposażeniu guście i urod.

Choinka z piór

Jeżeli szukasz poglądu na unikalną a głęboko stylową dekorację świąteczną, to sugerujemy Ci choinki wykonane z piór. Od malutkich, jakie ważna wznieść na pulpicie, po ostatnie olbrzymie, pod którymi trudne będą niezwykłe prezenty. Wszystko chce od Twojej wyobraźni oraz liczb piór, jakimi dysponujesz 😉
Mniej ekstrawaganckie będą ozdoby choinkowe z smakiem piórek. Kolorowe ptaszki, czy aniołki z prawidłowymi piórami lub girlandy piór zamiast tradycyjnych łańcuchów. Jeżeli znudziła Ciż się tradycyjna gwiazda, na końcu choinki zamieść okazały bukiet z piór.
Oczywiście pióra to zarówno świetny wpływ na prezent. Mogą odnaleźć się na szalu dla matki, czy stanowić ozdobą nietuzinkowych skarpet dla brata. I plakaty, obrazki również wyjątkowe dekoracje do domku są bardzo aktualnym pomysłem na upominek świąteczny w bieżącym roku. Po morze dekoratorskich inspiracji przyjmujemy naposterilla.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *