Kolor roku 2018 – buntowniczy , ekspresyjny Ultra Violet

Co roku Instytut PANTONE ma kolor przewodni, który przez najbliższe 12 miesięcy zdominuje modę, sztukę, dekoracje wnętrz, czy meblarstwo. W roku 2018, oficjalnym kolorem został głęboki, nasycony, prowokujący odcień fioletu o określi Ultra Violet (znany podobnie jak Pantone 18-3838).
Niezwykła oryginalność koloru Ultra Violet polega na współczesnym, iż jest ostatnie barwa niezwykle rzadko spotykana w przyrodzie. W historie załatwienie tego koloru stanowiło daleko ozdobne i wysoce duże, stąd kolor ten zarezerwowany był zdecydowanie dla innych kobiet również na specjalne okazje.

Żyjemy w przebiegach, które pragną inicjatyw i fantazji. Istnieje owo rząd twórczej inspiracji, który istnieje poważny dla koloru Pantone 18-3838 Ultrafioletu, opierającego na niebieskim odcieniem fioletu, który dostarcza swoją psychika i potencjał na idealniejszy szczebel

-Leatrice Eiseman, dyrektor Instytutu Pantone.

Kolor zmiany?

Walor historyczny i kulturowy nadał barwie Ultra Violet zabarwienie intrygujące, ciekawe i równocześnie magiczne. Z serii mistyczne przesłanie fioletu nawiązuje do duszy człowieka, wyższej sprawności świadomości, poszukiwania siebie. Intrygujące stanowi zarówno odniesienie do świata, nieskończoności, do obecnego co dotąd nie odkryte – np. nowoczesnych metod. Reasumując nowy kolor Pantone z poszczególnej kartki jest kolorem skomplikowanym, prowokującym, a równocześnie jest wyborem przemyślanym – celowym. To zrozumiała przyjmij na momenty w których nastąpiło nam mieszkać. Kreatywność, pomysłowość, rozwój swój – ostatnie jest owo, czego chcemy w swym nowym świecie. Jeśli poszukuje o aranżację pomieszczeń wtedy powinien przyznać, że kolor aktualny stawanie się wyzwaniem dla nie jednego projektanta. Prawdziwym pomiarem będzie stylizacja salonów, sypialni i kuchni dopiero z przed w roli głównej. Ozdoby do budynku, które będą pasować z Ultra Violet więc jeszcze nie łatwy orzech do zgryzienia.

Jak wykorzystać ultrafiolet w pracy?

Należy zaznaczyć, że każdy drink z wyglądów ultrafioletu, to zestaw bardzo mocny. Istnieje zatem odcień skierowany dla przedstawicieli takich siebie, lubiących łamanie stereotypów, poszukujących odważnych rozwiązań. Ponieważ z całą pewnością nie istnieje więc ton dla wszystkiego mieszkańca dodatkowo jakiegoś wnętrza – w ścisłej odległości jego obecność może przytłaczać. Tylko odpowiednio użyty, dobrany, nada wnętrzu elegancji oraz wyrazistości. W których miejscach idealnie sprawdzi się kolor roku 2018? Pasuje zarówno do salonu kiedy zaś do sypialni. Chcesz zrobić rewelacyjny efekt? Pamiętaj, że decydując się na jego obecność w równe okolice warto, podzielić jego nasycenie i akcent na kliku elementach. Bardzo łatwiej dobrać dekoracje wnętrz, niewielkie dodatki, jako dekoracji na przeszkodę czy poduszki w tymże tonie, niż wykorzystać go na cięższych powierzchniach. Toż piękna opcja dla dziewczyn mało mniej odpornych 🙂

Czy kolor ultrafiolet lubi towarzystwo?

Aby przekazywanie tą barwą stało się prostsze Insytut Pantone przygotował 8 palet kolorystycznych, spośród jakimi ultrafiolet harmonizuje doskonale. Dowolności zajmujemy mnóstwo, wszystko oczywiście tak zależy z charakterze swego pomieszczenia, i więcej swoich preferencji. Kolor fioletowy szanuje się z beżami, szarościami, bielą – dla których istnieje atrakcyjny kontrast. Lubisz system Boho? Oraz co ogłosisz na połączenie ultrafioletu z pewnymi czerwieniami, kolorem bordo i zielenią? Ważne, by wybór był dobrany z Twoimi preferencjami oraz potrzebami. Dom przede wszystkim daje do miejsca, a nie wyłącznie do podziwiania. Moda, ruchy to niepowtarzalne, przecież najważniejsze jest Twoje samopoczucie i komfort życia w możliwościom mieszkaniu. To Ty decydujesz które połączenie wybierzesz 🙂

Ultrafioletowe ozdoby do budynku

Dla tych, którzy nie mają nadziei zastosować go w znakomitszym gabarycie wspaniałym zawieszeniem będą suplementy. Znacznie szybko będzie dobrać dekoracje pomieszczeń w owym odcieniu. Gdyby wolisz posłać własnemu istnieniu nutkę magii i również pazura, to zadziwiającym programem będzie użycie fioletowego akcentu w jakości dywanu, poduszek, firan, standardów na tapecie. Doskonale sprawdzą się także dekoracji na granicę w kolorze ultrafioletowym – to szybki twórz na działanie wnętrza.
Chcesz ożywić białe ściany w przystępnym domu? I co ogłosisz na plakaty z kolorem ultrafioletowym? Toż znacznie pomysłowe i wyszukane rozwiązanie. Plakat z autorską grafiką Serce botanic– ta dekoracja to naturalna perełka dla każdych fanów motywów botaniczno-biologicznych. To niecodzienne serce o prostej, niezwykle energetycznej kolorystyce fioletu oraz młodzi ożywi pomieszczenie nie jednej „nudnej” ściany. Lubisz lokum w trybu Urban Jungle? Ten plakat jest dla Ciebie!
Dla tych jednostek, które cenią skandynawskie minimalistyczne wnętrza, bliższe sercu łatwo będą dokładniejsze kolory ultra fioletu. Plakat Scandinavian mountains To szczególne połączenie plany oraz subtelnej górskiej typografii. Głowy zajmują w sobie magiczną moc, wędrowanie po nich aktualne obszerna medytacja z właściwością. Taki plakat przywoła wspomnienia, zmotywuje do tamtej wyprawy, i przede wszelkim przywoła piękne wspomnienia ucząc nas w relaksacyjny stan.

Warto zaszaleć z modnym kolorem Pntone 2018 roku bo jego wieloznaczna symbolika potrafi narzekać wiele odsłon. Wszystko zależy z waszej interpretacji. Niech ta barwa wiążąca się innowacyjnością, rozwojem innym i wizjonerskim myśleniem. Niech będzie znakiem duchowości oraz wiąże wszystkich, zamiast dzielić. Potrzebujemy innego spojrzenia, utworzenia się na to, co jakieś, uchylenia ludzkich serc. Szukasz wpływu na celebrację naszej dziedzinie?

Przyjmujemy na posterilla.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *